Shield Protektor - ochranný prostředek pro prodloužení barvy nábytku z teaku

Kód: 11890023
Značka: Hartman
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná povrchový prostředek pro nově pořízený zahradní nábytek z teakového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pořízení nového zahradního nábytku z teakového dřeva, budete jistě chtít, aby byl Vás nábytek dobře chráněn a zachoval si svou barevnost tak, jak jste si ho pořídili.  Každý nábytek z teaku má tendenci měnit svou medově hnědou barvu do šedostříbrné patiny. Je to způsobeno externími vlivy prostředí, jako je spad, prašnost, déšť a sluneční záření především. Nábytek nejdříve bledne a pak šedne. To se dá vždy zpětně vrátit pomocí čisticích a ochranných prostředků. Tyto prostředky renovují již vybledlý či šedivý teakový povrch. Z produkce firmy Hartman jsou to Teak Cleaner, Teak Protector, či celá sada Teak Maintenance.

TEAK SHIELD se však aplikuje na nový nábytek. Vytvoří ochranou vrstvu, která ochrání Váš nábytek před venkovními vlivy a prodlouží dobu, po které začne nábytek měnit barevnost.

Nábytek po rozbalení jen důkladně opláchněte vodou a utřete měkkou utěrkou, aby jste ho zbavili jemného prachu a pak nechte uschnout.  Po té aplikujte, pomocí měkké tkaniny, houbičky a nebo jemného štětce tenkou vrstvu prostředku TEAK SHIELD. Doporučujeme, po uschnutí první vrstvy,  nátěr v tenké vrstvě opakovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Servis a údržba
Typ výrobku: údržba zahradního nábytku
obsah balení: 1 litr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: