Prodejna Hartman v Čestlicích otevřena

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví MZDR 15190/2020-3/MIN/KAN ZE DNE 9.4., které stanovuje, že prodejny se ZAHRADNÍMI POTŘEBAMI mají být otevřeny i po dobu stavu nouze, je pro Vás naše prodejna Hartman v Čestlicích od 10.4.2020 otevřena.

 

Z důvodu ochrany zdraví dodržujte prosím vládou nastavená hygienická pravidla. 

Prodejní personál nosí ochranné roušky a prosíme i Vás, abyste do prodejny vstupovali s rouškami.  

 Veškerý sortiment si ale můžete zakoupit v tomto e-shopu a my Vám ho dopravíme až domů. Z důvodu bezkontaktního styku je možno platit pouze on-line a nebo převodem z účtu. 

Nová prodejna v Čestlicích je tu pro Vás. Díky větší prodejní ploše, si zde můžete prohlédnout a vyzkoušet většinu našeho sortimentu. Prodejna je otevřena v 1.patře obchodního domu s nábytkem - GLOBAL POINT. Tento obchodní dům se nachází v těsném sousedství původního Spektra. Od kruhové křižovatky směrem do komerční zóny míjíte po levé straně Aquapalace Čestlice. Global Point je budova před Spektrem po pravé straně. Vchod do obchodního domu je ze zadní části, kde se dá pohodlně parkovat. V této části budovy najdete dále prodejny Phase, SofaLand, Jech nábytek, kuchyně Dušek, Natuzzi sedačky a další.