Recycled teak protector 1 l

Kód: 11890019
Značka: Hartman
980 Kč 809,92 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná povrchová lazura teakového nábytku Hartman. Chrání dřevo před znečištěním a skvrnami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrání teak před znečištěním a skvrnami po celou sezónu a zajišťuje, že jeho přirozená tmavě hnědá teaková barva vydrží déle ve srovnání s ošetřením olejem z teaku/tvrdého dřeva. Recycled Teak Protector také zabraňuje rychlému zčernání teaku. Také chrání teak před sluncem. Vhodné i pro jiné druhy dřeva.

Vyčistěte svůj teakový nábytek přípravkem Hartman Teak Cleaner. Poté jej ošetřete Hartman Teak Protector (před aplikací chrániče se ujistěte, že je teak důkladně suchý). Teak je přírodní produkt, což znamená, že vlasové praskliny nebo povrchové praskliny jsou vlastní materiálu a neovlivňují jeho životnost. Tento chránič zachovává barvu dřeva. Minutu před použitím Protector řádně protřepejte a promíchejte. Na teak aplikujte tenkou vrstvu Protectoru rovnoměrně po ploše nábytku pomocí tkaniny zbavené nečistot nebo mycí houbou, případně štětcem.

Dříve ošetřený nábytek teakovým olejem musí být předem očištěn prostředkem Teak Cleaner. Po 30 ti minutách zasychání první vrstvy aplikujte druhou vrstvu. Potector prodlouží přírodní vzhled vašeho nábytku. Doporučuje se jeho aplikace jedenkrát ročně. Tak jako každý jiný zdroj, dřevo reaguje na povětrnostní vlivy. Drobné trhlinky, které se mohou objevit, jsou výsledkem tohoto procesu. Toto nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.

obsah: 1litr

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba
Typ výrobku: údržba zahradního nábytku
obsah balení: 1 litr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: