Přípravky na dřevo

Nejprodávanější

6 položek celkem
ochrana zahradního nábytku z teaku
890 Kč

Ochranná povrchová lazura teakového nábytku, jež sjednocuje jeho povrch do šedé patiny a zároveň chrání povrch dřeva.

Kód: 11890026
sada na ošetření teaku a dřeva
1 890 Kč

Výhodná sada na údržbu teakového dřeva.

Kód: 11890003
ochranný lak na teakový nábytek
890 Kč

Ochranná povrchový prostředek pro nově pořízený zahradní nábytek z teakového dřeva.

Kód: 11890023
údržba zahradního nábytku
590 Kč

Hartman čistící prostředek na teakové dřevo si poradí s každou nečistotou. 

Kód: 11890004
ochranný nátěr na teakové stoly
890 Kč

Ochranný prostředek na teakový nábytek Teak Protector.

Kód: 11890005
ochranný lak na teakový nábytek
690 Kč

Ochrana teakového povrchu na bázi teakového oleje.  Aplikace dle návodu na obalu produktu.  

Kód: 11890015

Teakový nábytek společnosti Hartman je vyroben z vysoce kvalitního teaku, speciálně vybíraného   z teakových plantáží v Indonesii. Teak je jeden z nejtrvanlivějších dřevních materiálů, které se na naší planetě vyskytují. Je bohatý na přírodní oleje, které umožňují jeho použití v jakýchkoliv povětrnostních podmínkách. Tento nábytek se nemusí ošetřovat proti hnilobě.

Pro běžnou údržbu doporučujeme povrch nábytku omýt dvakrát ročně vlažnou vodou s přírodním mýdlem. K odstranění zaschlé špíny je možno použít jemný kartáč, nebo houbu. Pokud chcete, aby si váš nábytek uchovával původní barvu, lze toho dosáhnout použitím našich prostředku pro ošetření teakového nábytku - Teak Cleaner a Teak protector.

Dřevo po použití protectoru mírně ztmavne a případné praskliny ve dřevě se zatáhnou.  První aplikaci teak protectoru doporučujeme provést  nejdříve po třech měsících od vybalení z přepravního kartonu a vystavení nábytku povětrnostním vlivům. Teak protector aplikujte až po  důkladném očištění nábytku od nečistot a prachu.  Při použití teak protectoru  postupujte vždy podle návodu.  Pro udržení barvy je třeba aplikaci teak protectoru  provádět pravidelně a to v závislosti na působení počasí (voda, slunce, atd.)

Tak jako každý jiný přírodní zdroj, teak reaguje na povětrnostní vlivy. Drobné trhlinky, které se mohou objevit, jsou výsledkem tohoto procesu. Toto nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.