Instant Grey Protector

Kód: 11890026
Značka: Hartman
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem

Ochranná povrchová lazura teakového nábytku šedé barvy, jež sjednocuje jeho povrch do šedé patiny a zároveň chrání povrch dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teakové dřevo, v závislosti na prostředí kde je používáno, má tendenci měnit svou medovou barvu do šedé patiny. Tento proces je nezastavitelný. V mnoha zemích, kde se teak běžně používá, je pro tuto patinu žádaný. 

Pokud chcete  vašemu teakovému nábytku vrátit původní přírodní barvu, použijte výrobek Hartman Teak Protector . Po použití tohoto prostředku vrátíte vzhled vašeho nábytku k původní podobě, jaká byla v době, kdy jste nábytek pořídili. Je to proces, který je nutno opakovat před a po sezoně.

Pokud však chcete zachovat šedou patinu a naopak ji oživit a sjednotit, pak právě prostředek INSTANT GREY PROTECTOR je to, co hledáte.

Dříve ošetřený nábytek teakovým olejem musí být předem očištěn prostředkem Teak Cleaner.  Pokud jste před tím nepoužili ochranný olej a chcete jen ošetřit povrch a sjednotit a oživit šedou patinu, postačí nábytek jen pořádně očistit, zbavit povrchové mastnoty. Můžete i použít jemný smirek. Pak dřevo opláchnout čistou vodou a nechat povrch vyschnout.  Po té pomocí jemného štětce aplikujte prostředek Instant Grey Protector. Po 30 ti minutách zasychání první vrstvy můžete aplikovat druhou vrstvu.  Doporučuje se jeho aplikace jedenkrát ročně. Tak jako každý jiný zdroj, dřevo reaguje na povětrnostní vlivy. Drobné trhlinky, které se mohou objevit, jsou výsledkem tohoto procesu. Toto nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.

na vodové bázi,  obsah: 1litr

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Údržba
Záruka: 2 roky
Typ výrobku: údržba zahradního nábytku
obsah balení: 1 litr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: