Yasmani 180x90cm zahradní jídelní stůl Hartman
Kód: 53572003 53572010 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Zahradní jídelní stůl Hartman Yasmani je vyroben z aluminia ve 3 barevných provedení kostry z hliníku a z desky z recyklovaného teaku v barvě natur. Prostorný a variabilní stůl má originální bytelnou podnož. Elegantní vzhled splňuje veškeré požadavky na luxusní zahradní nábytek. Nohy jsou stavěny do H-rámu, který je nejen stylový, ale poskytuje stolu dobrou stabilitu. Působí robustně a dodá prostoru luxus.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ výrobku: | zahradní stůl |
| Barva: | xerix, royal white |
| Deska stolu: | recyklovaný teak |
| Materiál: | aluminium |
| rozměry: | 180x90xv76cm |
| hmotnost: | 50 kg |
| spodní hrana stolu: | 71cm |
| rozměr balení: | 186 x 96 x 26 cm/57kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
