Tipperary zahradní set Hartman s křesly Alice
Kód: 63000602Související produkty
Detailní popis produktu
Moderní zahradní souprava Hartman Tipperary je ideální volbou pro větší rodiny i časté posezení s přáteli. Set obsahuje rozkládací stůl (160–260 × 90 cm) a 6 pohodlných pevných křesel Alice. Celá souprava je navržena tak, aby byla odolná, bezúdržbová a vhodná pro každodenní venkovní používání
Zahradní stůl Hartman Tipperary kombinuje pevnou hliníkovou konstrukci s moderní HPL deskou, která je odolná vůči poškrábání, povětrnostním vlivům a zároveň se velmi snadno udržuje. Díky rozkládacímu mechanismu lze stůl jednoduše zvětšit až na 260cm, což poskytuje dostatek prostoru až pro 10 osob.
Křesla Hartman Alice v pevném provedení nabízejí pohodlné sezení díky ergonomickému tvaru a prodyšnému textilnímu výpletu. Teakové područky dodávají křeslům elegantní vzhled a příjemný dotek.
Hlavní výhody setu:
- rozkládací stůl 160–260 cm (pro 4–10 osob)
- odolná HPL deska (bez lesku, snadná údržba)
- pevná hliníková konstrukce
- moderní barevné provedení xerix / grey
- 6× komfortní křeslo s textilním výpletem
- teakové područky pro vyšší komfort
- odolnost vůči vodě a UV záření
- minimální údržba
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8591574032099 |
| Typ výrobku: | zahradní souprava |
| Materiál křesel: | hliník + textilen |
| Materiál stolu: | hliník + HPL deska |
| rozměr stolu/hmotnost: | 260/160x90x75cm/39kg |
| ? rozměr křesla + hmotnost: | 65x67x99,5cm/5,4kg |
| rozměr balení křesla: | 65x95x15cm/7kg |
| rozměr balení stolu: | 180x100x30cm/45kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
