Ibiza zahradní set Hartman nízkého typu
Kód: 23714755Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní modulární set Hartman obsahuje 2 křesla + stolek. Série Ibiza je moderní, robustní a naprosto pohodlná. Rám je extrémně pevný a odolný vůči řadě povětrnostních podmínek! Potahy jsou vyplněny rychle schnoucí pěnou (Quick Dry Foam), nenasákavým rounem a membránou, jež zajišťuje odvod vlhka a zároveň prodyšnost. To vše je potažené látkou z olefinu.
Plastový nábytek, který přesně splní vaše potřeby! Naše sady Ibiza jsou modulární. To znamená, že pomocí samostatných modulů si sestavu nastavíte přesně tak, jak chcete.
- 5 let záruka na rám
- 2 roky záruka na polštáře
- Made in Holland
- 100%recyklovatelná umělá pryskyřice
- Odolný
- Lehký a snadno se přemisťuje
- Rám může zůstat venku za každého počasí a nevyžaduje žádnou údržbu
- Polštáře jsou vyrobeny z 100% olefinu. Potah je snímatelný a pratelný dle návodu na praní.
Jak správně čistit olefinové potahy
🧼 Běžná údržba
Pro každodenní péči postačí jednoduché kroky:
- setřít nečistoty vlhkým hadříkem
- použít jemný mýdlový roztok
- opláchnout čistou vodou
- nechat volně uschnout na vzduchu
🧽 Hloubkové čištění
Při větším znečištění:
- Sundejte potah ze sedáku
- Vyperte ručně nebo v pračce (max. 30 °C)
- Použijte jemný prací prostředek bez bělidel
- Neždímejte agresivně
- Nechte přirozeně uschnout (ne v sušičce)
Na co si dát pozor
- ❌ nepoužívejte agresivní chemikálie
- ❌ vyhněte se bělidlům a chloru
- ❌ nesušte v sušičce ani na přímém zdroji tepla
- ❌ nečistěte vysokotlakým čističem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8711268665192 |
| Typ výrobku: | zahradní souprava |
| Barva kostry: | seal grey |
| barva polstrů: | light grey |
| Materiál kostry: | tvrzený recyclable plast/resin |
| Materiál látky: | olefin |
| Výrobce: | Holandsko |
| ? rozměry křesla: | 84x71x93cm |
| rozměr stolku: | 60x60x43cm |
| hmotnost křesla: | 10kg |
| výška sedu s polstrem: | 47cm |
| výška opěrek: | 63cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
