Cairo zahradní jídelní souprava Hartman
Kód: 63000535Související produkty
Rota-Duo sada zahradních rotačních stolků Hartman k nízkým soupravám.
Cairo Hartman je zahradní loungové křeslo s provázkovým výpletem a luxusními sedáky.
Hartman Flora je zahradní komfortní polohovací křeslo z hliníku.
Detailní popis produktu
Konstrukce zahradní jídelní židle Hartman Cairo je vyrobena z hliníkové kostry barvy sand a provázky jsou elegantně spleteny a působí velice luxusně a jedinečně. Je pevná, velmi stabilní a opravdu pohodlná. Provázkový výplet odolá povětrnostním vlivům, UV-záření, chloru i slané vodě. S tímto zahradním křeslem z kolekce Hartman získáte maximální oporu v zádech, abyste mohli dlouho pohodlně sedět. Tato zahradní židle Hartman z řady Cairo je novinka od firmy Hartman. Polstry jsou součástí křesla. Zahradní jídelní teakový stůl z kolekce Hartman je vyroben z kvalitního teaku v barvě natur. V kombinaci s křesly Hartman vytvoříte pohodlné sezení pro stolování a relaxaci. Stoly Hartman z teakového dřeva se vyznačují krásným vzhledem, dlouhou životností a minimální údržbou. Masivní podnož dělá ze stolu opravdový originál. Krásně ladí s jídelními židlemi v barveném provedení sand. Stůl má nadčasový a elegantní vzhled.
souprava obsahuje stůl + 6 křesel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ výrobku: | zahradní nábytek, zahradní jídelní souprava |
| Barva kostry: | sand |
| Barva sedáků: | sand |
| Materiál křesla: | hliníková kostra + umělý výplet |
| Materiál látky potahu: | olefin |
| Materiál stolu: | teak SVLK |
| ? rozměr křesla: | 65x57x84cm |
| výška sedu: | 47cm |
| výška opěrek: | 67cm |
| rozměr stolu: | 246*100*75 cm |
| rozměr balení stolu: | 250x105x14+22x93x22 cm/93kg |
Zahradní jídelní souprava Hartman Taragona se stolem Valencia 220x100cm v barevném provedení cappucinno.
Cairo Hartman je zahradní jídelní souprava s křesly s provázkovým výpletem a sedáky a stolem Kyra.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení cappucinno + 4 křesla Taragona.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení beige + 4 křesla Taragona.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení cappucinno + 4 křesla Altea.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení beige + 4 křesla Altea.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení beige + 4 křesla Sevilla.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Girona o rozměru 120cm v barevném provedení cappucinno + 4 křesla Sevilla.
Zahradní jídelní souprava Hartman se stolem Valencia o rozměru 220x100cm v barevném provedení beige + 6 křesel Sevilla.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
