Skagen zahradní teakové polohovatelné lehátko Hartman
Kód: 500544000Související produkty
Detailní popis produktu
Hartman SKAGEN je teakové zahradní lehátko navržené pro pohodlný odpočinek i každodenní venkovní používání. Polohovat lze opěrnou i spodní část, lehátko navíc nastavíte až do vodorovné polohy. Praktický výsuvný stolek a kolečka zvyšují komfort i snadnou manipulaci.
Kvalitní teakové dřevo vyniká dlouhou životností a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Značka Hartman je vyhledávaná pro precizní zpracování, spolehlivost a důraz na kvalitu, díky čemuž je její nábytek skvělou volbou pro dlouhodobé venkovní použití. Bez pravidelného ošetření teak postupně získá typickou stříbrošedou patinu, pro zachování původního odstínu doporučujeme vhodnou péči.
Hlavní výhody
- kvalitní teakové dřevo
- polohovatelná opěrná i spodní část
- možnost vodorovné polohy
- výsuvný stolek
- kolečka pro snadný přesun
- vysoká kvalita zpracování Hartman
Péče a údržba
Teakové dřevo je přirozeně velmi odolné a vhodné pro celoroční venkovní použití. Bez pravidelné péče postupně získá charakteristickou stříbrošedou patinu. Pokud si přejete zachovat původní medově hnědý odstín, doporučujeme pravidelné ošetřování vhodnými přípravky na teakové dřevo.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní postele a lehátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8711268720068 |
| Typ výrobku: | zahradní lehátko |
| Materiál: | teak |
| ? rozměr: | 200*65*36 cm |
| šířka sedu: | 65cm |
| výška zad: | 75cm |
| hloubka sedu: | 125cm |
| výška sedu: | 38cm |
| nosnost: | do 130kg |
| hmotnost: | 30kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
