Hartman Salvatore polohovací zahradní křeslo
Kód: 72394010Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte zahradní křeslo, ve kterém si opravdu odpočinete? Hartman SALVATORE je skvělou volbou pro chvíle, kdy si chcete užít pohodlí na slunci, u oběda s rodinou nebo při večerním posezení na terase.
Lehká, ale pevná hliníková konstrukce v moderním odstínu xerix působí elegantně a zároveň je praktická pro každodenní venkovní používání. Díky polohovatelnému opěradlu si snadno nastavíte přesně takovou pozici, která vám bude nejvíc vyhovovat.
Velkou předností křesla je odolná textilie napnutá v konstrukci. Je příjemná na sezení, nedráždí pokožku, nenasakuje vodu a zůstává stále pěkně vypnutá. Oceníte ji nejen pro pohodlí, ale také pro snadnou údržbu a dlouhou životnost.
Pokud si potrpíte na kvalitu, značka Hartman vás nezklame. Je oblíbená pro svůj důraz na pohodlí, spolehlivé zpracování a styl, který vám bude dělat radost po mnoho sezón. Křeslo SALVATORE navíc snadno sladíte s jídelními i relaxačními stoly Hartman a vytvoříte si venkovní posezení přesně podle svých představ.
Hlavní výhody
- polohovací provedení pro vyšší komfort
- lehká a pevná hliníková konstrukce
- moderní odstín xerix
- odolná a nenásákavá textilie
- ergonomicky tvarované sezení
- kvalitní zpracování značky Hartman
- 5 poloh polohování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkový zahradní nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8711268401363 |
| Typ výrobku: | zahradní polohovací křeslo |
| Barva: | xerix |
| Materiál područek: | hliník |
| Materiál: | hliník + umělá textile |
| rozměry: | 60x68,2x110,4cm |
| hmotnost: | 6kg |
| barva kostry: | xerix |
| materiál: | ALU kostra + bezúdržbový textilen |
| výška sedu: | 44cm |
| výška područek: | 65cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
